Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İstanbul Kapalıçarşı Bölgesi Gezisi
Dünyanın en büyük kapalıçarşılarından biri olan çarşıyı yürüyerek keşfedeceğimiz gezimizde; 4000 üzerinde dükkan, han ve atölyeler, Bedesten bölümü ve rahatlıkla kaybolabileceğiniz kilometrelerce uzunlukta galeri ve sokaklar sizi başka aleme götürecek. Nuruosmaniye Camii; (1755 yılında 1.Mahmut tarafından yapılmış Osmanlı Barok tarzı camilerin en görkemlisi), Çemberlitaş, Cağaloğlu Hamamı, Beyazıt Sahaflar Çarşısı, Baharatları ve dükkanları ile 1660 yılında yapılmış Dünyaca ünlü bir başka çarşı; Mısır Çarşısı gezimizin duraklarından olacak. İş Bankası Müzesi, ( http://www.muze.isbank.com.tr ), Yeni Cami,  İznik Çinileriyle gözlerinizi kamaştıracak Rüstempaşa camii, ve Tahtakale bölgesini gezip Galata köprüsü üzerinden Karaköy liman bölgesinde balık ekmek yedikten sonra gezimizi noktalayacağız....

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
85 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet