Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Turkuazoo-Rahmi Koç Müzesi- Oyuncak Müzesi
İstanbul’a yapacağımız bu haftasonu kaçamağında önce Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo ‘ya gidiyoruz. Öğle yemeği için ülkemizin en büyük yaşam ve alışveriş merkezi İstanbul Forum’da serbest zamanımız olacak. Öğle yemeği ve İstanbul Forum’daki serbest zamanın ardından rotamızı İstanbul’un sürekli yenilenen en renkli müzesi için Haliç’e çeviriyoruz. Rahmi Koç müzesi gezimiz sırasında isteyenler denizaltı ve keşif küresine de girebilir. Son durağımız herkesin çoçukluğuna dair anılarını tazeleyebileceği Sunay Akın’ın Oyuncak Müzesi olacak. Oyuncak müzesine yapacağımız ziyaretin ardından Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. Akvaryum web sitesi: www.turkuazoo.com/ Rahmi Koç Müzesi http://www.rmk-museum.org.tr/ İstanbul Oyuncak Müzesi web sitesi: www.istanbuloyuncakmuzesi.com

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
85 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet