Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Abant Mudurnu Göynük Taraklı Gezisi (konakla.)
Temmuz ayının sıcak günlerinde serinletici bir rotada buluşuyoruz. Gezimiz Bolu- Abant gölü ile başlayacak, Abant gölünün yaz mevsimi güzelliğini gördükten sonra rotamızı tarihi evleri ve doğası ile meşhur Mudurnu’ya çevireceğiz. Mudurnu’da serin dağ havası soluyarak konaklayacağımız gecenin ardından pazar sabahı ahşap evleri, saat kulesi ve Göynük örtmelerinin yapıldığı dokuma tezgahlarını göreceğimiz Göynük’e gidiyoruz. Göynük’ün ardından yine evleri ve kaşık yapımcılığı ile meşhur olan ve son dönemde bir televizyon reklamı ile tekrar gündeme çıkarak popüler olan Taraklı da etnoğrafya müzesini gezip sivil mimarlık örneği evleri göreceğiz. Dönüş yolumuz İznik üzerinden olacak ve son molamızı İznik gölü kenarında vereceğiz.  Fotoğraf için bol malzemeye sahip, yeşil ve serin doğası, tarih kokan sokakları ve sivil mimarlık örneği ahşap evleri ile Osmanlı kuruluş yurdunda farklı bir haftasonu için bu gezide buluşalım.

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
260 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet