Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Pamukkale & Buldan Gezisi (konaklamalı)
Baharın en güzel günlerinde termal keyfi için Unesco Dünya Kültür Miras listesinde yer alan Pamukkale, Hierapolis ''e Gidiyoruz.
Otelimizde termal sulardan ve aktivitelerden faydalanmak için yeterli zamanımız olacak ... Bergama Kralı’ nın eşi Hiera adına yaptırdığı Hierapolis Antik Kentini de ziyaret ederek Sütunlu Yol, Antik Tiyatro, Apollon Mabedi, Nekropol, antik şifalı su havuzunu görüp ülkemizin turizm sembollerinden olmuş meşhur travertenleri göreceğiz, fotoğraf çekeceğiz. Bölgenin şifalı sularından olan Kırmızı Su ve bütün evlerinden kaplıca suları akan Karahayıt Köyünü göreceğiz. Dönüş yolumuzda el dokuması bezleriyle meşhur Buldan ilçesine uğrayarak ev tekstili alışverişi için zaman ayıracağız.

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
255 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet