Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Sultanahmet ve Türk İslam Eserleri Müzesi
Karagöz Turizm İstanbul klasiklerinden olan gezimizde Bursa’dan hareketle eski İstanbul’un kalbi Sultanahmet’e varıyoruz. Yoğun programımızın ilk durağı Topkapı Sarayı olacak. Saray gezimiz ardından Öğle yemeği molamızı Sultanahmet köftecisinde vereceğiz. İbrahim Paşa sarayı olarak bilinen ve seçkin eserler barındıran Türk İslam Eserleri Müzesi’nde “Müzenin Kahvesi” isimli bir mekân açıldı ve ziyaretçiler
Türk kahvesinin çekirdekten başlayıp ateşte kavrulmasına, buram buram kokular eşliğinde öğütülüp cezvede kaynamasına kadar uzanan hikâyesine tanıklık ediyor ve isteyenler bizzat bu hikâyenin içinde yer alıp kendi elleriyle pişirdikleri kahvelerini yudumlayabiliyor. Ziyaretçiler Türk Kahvesi’ni pişirme eğitimini tamamladıktan sonra ‘Geleneksel Türk Kahvesi Eğitimi Sertifikası’nı Türkiye’de sadece buradan alabiliyor. İsteyenlerle müzeyi geziyor, kahvemizi içip, anı sertifikamızı alıyoruz. Hipodrom meydanı ve çevresindeki Sultanahmet Camii ve Ayasofya müzesi hakkında bilgilendikten sonra yerebatan sarnıcını görüyoruz.


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
79 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet