Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İstanbul Kültür Sanat Gezisi
Gezimize Mimar Sinan Üniversitesi Tophane-i Amire Kültür Sanat merkezinde izlenime açık olan Salvador Dali Sergisi ile başlıyoruz . Sergide 20. yüzyılın en önemli sanatçılarından Salvador Dali’nin, “İlahi Komedya”, “Sürrealizm İzleri”, “Gala ile Akşam Yemeği” adlı 3 ayrı başlıktaki eserleri yer alıyor. Modern Sanat Müzesinde sürekli sergi “yeni yapıtlar yeni ufuklar’a” ilave olarak; “La La La İnsan Adımları” adlı sergi Hollanda’nın dünyaca tanınmış müzesi Boijmans van Benuningen Müzesi koleksiyonundan bir seçki sunuyor. İstanbul Modern, ayrıca kuruluşundan bu yana oluşturduğu fotoğraf koleksiyonundan bir seçkiyi “Dünden Sonra” adlı sergiyle izleyicilerle buluşturuyor. Boğaz manzaralı Modern Sanat kafesinde çay-kahve molası verdikten sonra İstanbul’u kuşbakışı 360 derece seyredebileceğimiz 236 metre yükseklikteki Sapphire İstanbul’a gideceğiz. Birçok ünlünün heykellerini görebileceğiniz Balmumu heykel müzesi ve muhteşem manzaralı seyir terası gezinin en keyifli anlarından olacak.
Balmumu heykel müzesi web: http://balmumuheykelmuzesi.com/
İstanbul Sapphire seyir terası web: http://www.istanbulsapphire.com/index_seyir.html

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
75 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet