Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İstanbul Haliç Bölgesi Yürüyüş Gezisi
Bu özel gezimizde tarihi yarımadaya ilk yerleşen medeniyetlerden günümüze bir çok farklı kültürün yaşadığı-kaynaştığı İstanbul’un en eski ve ilginç bölgelerinden Haliç’in güney kıyılarını yürüyerek gezeceğiz. İstanbul surlarının Haliç tarafına bakan bölgelerindeki gezimiz kapsamında görebileceğimiz bazı önemli yerler:  Molla Zeyrek Camii-Pantakrator Manastırı kilisesi, eski İstanbul Tekel fabrikası, Istanbul surları Cibali kapısı, Gülbaba Camii, Maraşlı Rum okulu, Dr.Sadık Ahmet Caddesi, Fener Rum Patrikhanesi, Sveti Stefan ( Dökme demir) Bulgar Kilisesi, Kırmızı Mektep, Moğolların Meryemi Kilisesi, Dimitri Kandemir Evi, Şarkılara konu olmuş Agora Meyhanesi, Balart Sanatevi, Balat Musevi hastanesi, Ahrida Sinagogu, Ayvansaray, Bleherna Ayazması, Anemas Zindanları, Feshane, Eyüp Sultan Cami ve türbesi, Piyer Loti tepesi..

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
80 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet