Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Dağ Köylerinde Kış Hazırlığı (günübirlik)

Dağ Köylerinde Kış Hazırlığı ( günübirlik )
27 Kasım 2011 Pazar / Güneybudaklar- Kuzeybudaklar-Baraklı-Keles-Gelemiç-Sorkun Hafta Sonu Günübirlik Doğa & Kültür Gezisi

Bursa’ya hayat veren doğal güzellik abidesi Uludağ’ın arka yüzünde kış hazırlığı tamamlanmak üzere. Köylerde bir odunlar dizildi, evlerin önünde son salçalar kaynatılıyor, turşular kavanozlara kondu. Doğanın en sakin ve güzel olduğu dönemde gerçekleşecek gezimizde önce Güneybudaklar köyünde sabah çayı ve kahvaltı molası vereceğiz, Uludağ’ın ve Nilüfer barajının güzel manzarasını göreceğiz.
Daha sonra Kuzeybudaklar köyüne geçerek bölgenin farklı açıdan manzarasını seyredeceğiz. Yolumuz üzerinde çam ağaçları arasına  gizlenmiş Baraklı göletini göreceğiz ve Baraklı’da çay molası vereceğiz. Gelemiç ve Sorkun köyleri gezimizin yöreye has el dokuma ve İşlerini, el sanatlarını, dokuma tezgahlarını, ekmek fırınlarını, göreceğimiz durakları olacak. Köylerde misafir odaları, çamaşırhaneler, mandıralar, terzi, demirci, geleneksel köy evlerini gezeceğiz. Sorkun Mandırasından köye ait süt ürünleri ve alışveriş imkanı...Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
70 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet