Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kazdağları-Assos Rotası (19-20 konaklamalı)
Aristo’nun şehri Assos’u hedeflediğimiz gezimizde cumartesi günü sabah saatlerinde Bursa’dan ayrılarak önce yolumuz üzerinde Edremit Sıdıka Erke Etnoğrafya müzesine uğrayacağız. Sonbaharın renklerini yaşayacağımız gezimizin İkinci durağı Hasan Boğuldu
şelalesi olacak. Öğle yemeği için Kazdağları eteklerinde Çamlıbel köyünde yeralan Saklıbahçe’de mola vereceğiz. Tahtakuşlar köyüne uğrayıp Alibey Kudar’ın etnoğrafya müzesini gördükten sonra Assos’a giderek antik limanda bulunan otelimize yerleşeceğiz,
gün batımı için isteyenlerle antik şehre ve Athena tapınağına çıkacağız. Hava karardığında yanan şömine ve Midilli Adası ışıkları eşliğinde uzun ve bol sohbetli bir akşam yemeği ve ege gecesi sizi bekliyor. Ertesi sabah uzun ve keyifli kahvaltımızın ardından Behramkale köyünde keyif kahvemizi içip öğle saatlerine doğru rotayı restore edilmiş evleri ve camisi ile görülmeye değer Yeşilyurt köyüne çevireceğiz. Küçükkuyu’da Adatepe Zeytinyağı müzesine uğrayacak, Adatepe köyü ve Zeus altarına yürüyeceğiz.

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
235 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet