Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Şile Ağva Gezisi (konaklamalı)
Klasik rotalarımızdan olan Şile Ağva’ya bu sefer daha çok vakit ayırmayı hedefliyoruz ve sonbahar renklerinin oluşmaya başladığı Yeşilçay ve Göksu arasında bulunan Ağva’da konaklıyoruz. Gezimiz bölgenin oksijen depolarından biri olan Polonezköy-Adampol ile başlayacak.
Polonezköy''ün sonbahar renkleri arasında kaybolacağımız yürüyüşümüzde Madam Zosia adına düzenlenmiş küçük müzeyi gezip çay molası vereceğiz. İstanbul’un Karadeniz kıyısındaki tek ilçesi, deniz feneri-dokumaları ve bezi ile meşhur Şile’de öğle yemeği molamızı vereceğiz ve yolumuz üzerinde birçok filme plato olmuş kayalarıyla meşhur doğal anıt Akçakese koyunu göreceğiz. Ağva gezimizin en özel durağı olacak. Günün en güzel saatlerini akşam üzeri Ağva’da yürüyüşlerle geçirip, Göksu üzerinde tekne turuna katılacağız ve bir balıkçı kasabası olan Ağva’da keyifli ve uzun bir akşam yemeği yiyeceğiz, balık keyfi yapacağız. Ertesi gün sabah kahvaltımız ve Ağva’da geçireceğimiz serbest zamanın ardından öğle saatlerinde Kerpe’ye hareket edeceğiz.

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
13.10.2011

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet