Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kazdağları & Assos Rotası (konaklamalı)
Aristo’nun şehri Assos’a kış geldi, şömineler yanmaya başladı. Assos -Behramkale’yi hedeflediğimiz gezimizde cumartesi günü sabah saatlerinde Bursa’dan ayrılarak önce yolumuz üzerinde Edremit Sıdıka Erke Etnoğrafya müzesine uğrayacağız. İkinci durağımız Hasan Boğuldu şelalesi olacak. Öğle yemeği için Kazdağları eteklerinde Çamlıbel köyünde yeralan Saklıbahçe’de mola vereceğiz. Öğleden sonra Assos’a vararak antik limanda bulunan otelimize yerleşerek dinlenecek, gün batımı için isteyenlerle antik şehre ve Athena tapınağına çıkacağız.
Akşam saatlerinde yanan şömine ve Midilli Adası ışıkları eşliğinde uzun ve bol sohbetli bir akşam yemeği ve ege gecesi sizi bekliyor. Ertesi sabah uzun ve keyifli kahvaltımızın ardından Behramkale köyünde keyif kahvemizi içip öğle saatlerine doğru rotayı restore edilmiş evleri ve camisi ile görülmeye değer Yeşilyurt köyüne çevireceğiz. Küçükkuyu’da Adatepe Zeytinyağı müzesine uğrayacak, Adatepe köyü ve Zeus altarına yürüyeceğiz. Bursa’ya varış saatimiz 21:30 civarı.

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
220 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet