Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Üsküdar’dan Haliç’e...Eyüp’ten Piyer Loti’ye...
Gezimiz İstanbul’un Anadolu yakasında Üsküdar’da başlayacak. Üsküdar iskelesinden Haliç gemisine binerek önce boğazı geçiyoruz ve Galata köprüsünün altından eski adı “Altın Boynuz” olarak bilinen Haliç’e giriyoruz. Yakın zamanda hizmete giren, geniş camlarıyla güzel bir seyir ve manzara keyfi sunan turistik şehir hatları gemisiyle Haliç körfezinin içlerine doğru giderken Haliç’in tarihi binalarla dolu iki yakasını denizden seyretme fırsatımız olacak. Hasköy iskelesinde inerek hemen yanı başındaki Rahmi Koç müzesine gidiyoruz. R.Koç müzesinde geçireceğimiz zamanın ardından Eyüp bölgesine geçecek, Eyüp Camii ve Hz.Eyüp Sultan türbesini ziyaret edeceğiz. Akşamüzeri Piyer Loti tepesine çıkıyoruz ve dolu dolu geçen bir günün ardından yorgunluk kahvemizi yudumluyoruz.


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
65 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet