Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Urla-Çeşme-Alaçatı Gezisi
Çeşme yarımadasına çevireceğimiz yoğun programlı rotamızda ilk durağımız İzmir’in arka bahçesi Urla olacak. Sakin limanı ve eski evleri, ünlü şairler Necati Cumalı ve Yorgo Seferis’in doğduğu müze evleri ziyaret edip şirin liman bölgesinde meşhur Urla Katmeri’ nin tadına bakacağız. Hareketli çarşısı, eski evleri, kalesi, limanı ile Çeşme; dünyanın sörf cenneti, eski taş evleri, dar sokakları, sizi hayal alemine götürecek atmosferi ile turizmin parlayan yıldızı Alaçatı gezimizin en keyifli durakları olacak. Çeşme’de deniz kenarında Ege’nin esintisi ile birlikte Sakız adasına karşı güzel bir akşam yemeği bizi bekliyor. 2010 yazına merhaba dediğimiz günlerde deniz keyfi için mayolarınızı unutmayın - Deniz keyfimiz otelimizin önündeki plajda... Ege’nin Denizi ve Havası Çeşme’de bir başka güzeldir...

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
220 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet