Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Domaniç Dağlarından Keles’e
Bir Karagöz Turizm Klasiği …Muhteşem doğası ile, Domaniç dağlarının ve Uludağ’ın arkasında kaybolmuş Yörük Köylerini tek bir rotada topluyoruz. Gezimiz Domaniç dağları tırmanışı ile başlıyor, Tahta Köprü Köyü -Domaniç Dağlarına Gizlenmis 93 Muhacırlarının Köyü (Kahvaltı molası) , Domaniç Şehri - Domaniç Yaylasının Göz Bebeği,  Çarşamba Köyü -Hayme Ana’yı , Osmanli Devletinin Kurucusu, Ertuğrulgazi’nin Annesini  Ziyaret ve Anma Günü Şenliklerinin yapıldığı tören alanı , Çukurca Köyü -Pazar Günleri Kurulan Yörenin Büyük Pazarı, Ilıcaksu -Sarıkız Efsanesi, Domur Köy -Mızık Çamı; Osman Gazinin Büyüdüğü Yer -Dönüş yolumuz Sarıot –Düvenli üzerinden. Kocakovacık’ta vereceğimiz molada okul tepesine çıkarak tüm vadi manzarasını ayaklarımız altına alacağız. Çamaşırhaneler, misafirhaneler, köyün değirmeni ve demircisi yürüyüş turumuzun ilginç diğer durakları olacak. Gezimiz Sorkun köyü ile devam edecek ( çaymolası- dokuma tezgahları-çeyiz odası), Gelemiç, Anasultan ‘dan gecerek Roma çeşmesi-Tarihi hamamı göreceğimiz Keles’e varacağız. Bursa’ya varış 20:30 civarı...

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet