Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Safranbolu-Amasra Gezisi (Konaklamalı)
İlkbaharı karşıladığımız en güzel günlerde Batı Karadeniz’e Gidiyoruz. Müze Kent Safranbolu’da konaklayacağımız gezimiz kapsamında ilk gün her mevsim popüler Safranbolu’nun tarihi evlerini, sokaklarını gezerek Cinci hanı, Arasta, Kaymakamlar Konağı, Hıdırlık tepesi, Eski Hükümet Konağı ve saat kulesini ve çarşı bölgesini göreceğiz. Bozulmamış atmosferi ile küçük Safranbolu olarak adlandırılan, gözleme ve baklavanın en lezzetli yapıldığı yer olarak bilinen Yörük Köy bir başka durağımız olacak. İkinci günümüzde rotayı daha da kuzeye çevirerek önce Bartın’ı daha sonra Karadeniz kıyısında, geçmişi Cenevizlilere kadar uzanan, kalesi, eski evleri, ahşap el yapımı ürünlerin satıldığı çarşısı ve doğal güzellikleriyle Amasra’ya çevireceğiz. Amasra’da, Karadeniz kıyısında yiyeceğimiz taze balık ve meşhur Amasra salatasından oluşan öğle yemeği gezimizin keyifli anlarından sadece biri. Dönüş yolumuzu Devrek üzerinden yaparken meşhur Devrek bastonu imalatı yapan atölyelere uğrayacağız.

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
195 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet