Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Fener Balat Ayvansaray Yürüyüş Gezisi
Tarihi yarımadaya ilk yerleşen medeniyetlerden günümüze bir çok farklı kültürün yaşadığı-kaynaştığı İstanbul’un en eski ve ilginç bölgelerinden Haliç’in güney kıyılarını konusunda uzman rehber eşliğinde yürüyerek gezeceğiz. İstanbul surlarının Haliç tarafına bakan bölgelerindeki gezimiz kapsamında göreceğimiz önemli yerlerden bazıları sırasıyla; eski İstanbul Tekel fabrikası, Istanbul surları Cibali kapısı, Gülbaba Camii, Maraş Rum okulu, Dr.Sadık Ahmet Caddesi, Fener Rum Patrikhanesi, Sveti Stefan ( Dökme demir) Bulgar Kilisesi, Kırmızı Mektep, Moğolların Meryemi Kilisesi, Dimitri Kandemir Evi, Şarkılara konu olmuş Agora Meyhanesi, Balart Sanatevi, Balat Musevi hastanesi, Ahrida Sinagogu, Ayvansaray, Bleherna Ayazması, Anemas Zindanları, Feshane olacak. Gezimiz Eyüp bölgesi (Eyüp Camii-Hz. Eyüp Sultan Türbesi) Piyer Loti tepesinde içeceğimiz yorgunluk çayı ile son bulacak.


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
65

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet