Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Turkuazoo-Panorama 1453-Rahmi Koç Müzesi
İstanbul’a yapacağımız bu yolculuğumuzda Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo ‘yu gezmek ve su altı dünyasının heyecanını yaşamak için kasım ayında hizmete açılmış olan ülkemizin en büyük yaşam ve alışveriş merkezi İstanbul Forum’a gidiyoruz. Dev akvaryumu gezerken su altı dünyasının heyecanına kapılacak, onlarca çeşit balık ve su altı canlısını seyrederken keyifli anlar geçireceksiniz. Öğle yemeği ve İstanbul forumdaki serbest zamanın ardından rotamızı Panorama 1453 Tarih Müzesine çevireceğiz. Bu etkileyici müzede istanbul ‘un fethine ve kente giriliş anına yeniden tanık olacaksınız.. Öğleden sonra son durağımız Rahmi Koç Müzesi olacak. Rahmi Koç müzesindeki yenilikler arasında ''1422-1922 İstanbul Haritaları'' sergisi, Mavi derinliklerin gizemi-sualtı fotoğrafları sergisi, Gemi modelleri,rekonstrüksiyonlar ve kartpostallar sergisi ve Rahmi M. Koç’un Nazenin IV isimli teknesiyle 2004-2006 yılları arasında yaptığı dünya turuna dair fotoğraflar ve turda topladığı enteresan objelerden oluşan renkli sergi izlenimde ve isteyenler Haliç kıyısında nostaljik bir tren yolculuğu yapabilir, Fenerbahçe vapurunda çay molası verebilir. Rahmi Koç Müzesi web sitesi: http://www.rmk-museum.org.tr Akvaryum web sitesi: www.turkuazoo.com/ Panorama 1453 Tarih müzesi www.panoramikmuze.com/


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
60 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet