Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Yeni Vapurla Boğaz Keyfi, Sultanahmet ve Ortaköy
Kış aylarında sıklaştırdığımız İstanbul gezilerimizde önce Sultanahmet’e gidiyoruz. Arzu edenlerle Ayasofya Müzesi, İbrahim Paşa Sarayı (Türk İslam Eserleri müzesi), Hipodrom bölgesi-dikilitaşlar ve Yerebatan Sarayını geziyoruz. Öğle yemeği için Sultanahmet köftecisi veya başka bir yerde vereceğimiz kısa molanın ardından Eminönü’ne giderek Boğaz gezisi yapacak vapura biniyoruz.
14:00’te Eminönü' nden  kalkan vapur, Boğaziçi'nde İstinye- Çubuklu noktalarından dönerek, saat 16:00'da Eminönü'ne varıyor. Durmaksızın gerçekleştirilen sefer Istanbul’luların seçtiği geniş camlı ve oturdugunuz her yerden manzara hakimiyeti olan yeni vapurlardan biri ile yapılıyor. Akşamüzeri çay-kahve molası için son durağımız İstanbul Boğazının en güzel noktası Ortaköy olacak...


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
55 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet