Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Bursa Yürüyüşleri...Hisardan Hanlar Bölgesine...
Yaşadığımız şehir Bursa’yı daha yakında tanımak amacıyla Bursalılara bir kültür hizmeti olarak geçen sene başlattığımız bu yürüyüş gezileri serimizi tekrarlıyoruz ve eski Bursa’nın ilk kurulduğu Hisar/ Surlar dışı çevresi ile çarşı&hanlar bölgesini hedefliyoruz. Gezimiz Çakırhamam önünde başlayacak, Tahtakale, Eskici Mehmed Dede ve Aşevi, Araplar Fırını, Somuncu Baba, Tezveren Sultan, Alipaşa Cami, Eski Bursa evleri, Mevlevi gösterilerinin yapıldığı, Karabaş-i Veli Kültür Merkezi, Fransız Katolik Kilisesi, ,Setbaşı Köprüsü ve Mahfel, Ermeni kilisesi, Irgandı Köprüsü, Gurabahane-i Laklakan, Kayhan Çarşısı, Gökdere Medresesi, Eskişehir Hanı,  Abdal Camii ve Bölgesi, Ördekli Hamamı, Tahıl- Galle Han,Tahinci, Tuzhan, Hattat, Aşıklar kahvesi, İç Fidan Han-Fidan Han, Geyve Han, Koza Han, İpek Han, Kapalıçarşı ve açık çarşının çok bilinmeyen ilginç dükkanları ve sokakları ile son bulacak.


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
20 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet