Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Domaniç Dağlarından Oylat'a
Gezimiz sonbahar renklerine bürünmüş güzel doğa içinde Domaniç dağları tırmanışı ile başlıyor, Domur Köy -Mızık Çamı; (Osman Gazinin Büyüdüğü yer), Çukurca Köyü ( Pazar Günleri Kurulan Yörenin Büyük Pazarı burada), Ilıcaksu -Sarıkız Efsanesi, Domaniç Şehri, Çarşamba Köyü -Hayme Ana Türbesi,
(Osmanli Devletinin Kurucusu, Ertuğrulgazi’nin annesinin türbesi ve anma günü şenliklerinin yapıldığı tören alanı ) gezdikten sonra geriye dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yolumuz üzerinde
Oylat kaplıcalarının bulunduğu oteller & kaplıca bölgesine uğruyoruz. İsteyenlerle Kaplıca merkezinden yaklaşık 35 dakikalık bir yürüyüşle yakın zamanda turizme kazandırılan Oylat şelalesi ve mağarasını ziyaret ediyoruz. Muhteşem doğa ve sonbahar renkleri arasında yürüyüşümüzü tamamlayarak geri dönüyoruz. Bursa’ya dönüş yolumuz üzerinde Inegöl’de akşam yemeği için köfte molası veriyoruz.

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
60 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet