Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Bayram Tatilinde Batı Karadeniz 3 gece 4 gün
Karagöz Turizmden yine farklı bir rota; Tatil dönemlerinde herkesin tercih ettiği kalabalık yerlerin aksine sizi mevsimin en güzel günlerinde Kastamonu-Sinop-İnebolu-Amasra-Safranbolu gezimize bekliyoruz. Bursa'dan hareketle ilk gün Kastamonu'ya varmayı hedefliyoruz. Karabük üzerinden çizdiğimiz rotamızda Araç kasabasında mola veriyoruz ve akşamüzeri vardığımız Kastamonu şehir merkezinde Liva Paşa Konağı Müzesi, Kastamonu Kalesi, Şeyh Şaban-ı Veli Külliyesi, Cumhuriyet Meydanı ve Saat Kulesi, Eski Kastamonu Evleri, Kastamonu Ahşap El Sanatları Merkezi'ni görüyor ve şehri keşfediyoruz. Ertesi sabah önce Kastamonu-Kasaba köyünde bulunan Beylikler dönemi şaheseri ahşap işçiliği ile meşhur Çandaroğlu Mahmut Bey Camii 'ni görmeye gidiyoruz. Daha sonra Anadolu'nun kuzeydeki en uç noktası Sinop'a hareket ediyoruz. Karadeniz kıyısındaki Sinop'ta Akliman, Hamsilos, Pervane Medresesi, Etnografya Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Sinop Kalesi, Eski Sinop Cezaevi gibi şehrin önemli yerlerini geziyoruz. Gezimizin 3.günü Sinop-Amasra rotasını yapıyoruz. Muhteşem doğa, virajlı yollar ve yeşillik içinde Ayancık, Abana, İnebolu, Kerempe deniz feneri, Cide, Gideros koyu, Kurucaşile'yi görüp akşamüzeri Amasra'ya varıyoruz. Konaklama ve balık keyfi Amasra'da. Gezimizin son günü sabah Amasra kalesini ve merkezi gezip daha sonra Amasra'dan ayrılıyoruz. Safranbolu'da vereceğimiz molanın ardından Bursa'ya doğru yola çıkarak gece 23:00 civarında Bursa'da oluyoruz.

Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
395 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet