Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
23 Nisan Tatilinde İç Anadolu Rotası-3gece 4gun
23- 24- 25- 26 NISAN 2009 Çarşambadan Pazara İç Anadolu’da keşfe çıkıyoruz!
Afyon- Isparta- Eğirdir ve Beyşehir Gölleri- Konya -Çatalhöyük
23 nisan tatil döneminde herkesin tercih ettiği, iğne atsan yere düşmez popüler bölgelerden ziyade farklı bir rotayı tercih etmek isterseniz sizi Afyon-Isparta-Eğirdir-Beyşehir Gölleri-Konya -Çatalhöyük gezimize bekliyoruz.Bursa’dan hareketle Eskişehir-Seyitgazi üzerinden, Frig Vadisinin bir kısmını geçerek Afyon’a ineceğiz. İç anadolunun değişik doğası içinde seyahat ederken molalar vererek ilerleyeceğimiz rotamızda Gazlıgöl’de Afyon maden suyundan içeceğiz, Ayazin (Metropolis) bölgesindeki Kapadokya’yı anımsatacak oluşumlar, peribacaları,kaya evleri ve kiliseleri göreceğiz. Afyon kalesini, eski evlerini görmeden, Kaymaklı ekmek kadayıfının tadına bakmadan ayrılmak olmaz. İlk gece konaklamamız Afyon‘da. Gezimizin 2.günü kahvaltımızın ardından Isparta’ya doğru yola çıkıyoruz, şehir merkezinde vereceğimiz molanın ardından bölgenin doğal güzellik abidesi, gün boyu farklı renklere bürünen Eğirdir gölüne gidiyoruz. Günün en güzel saatlerini Eğirdir merkezi, çarşısı ve adalarını gezerek geçiriyor, geceyi Eğirdir gölü kenarındaki otelimizde geçiriyoruz, akşam yemeğinde balıklar Eğirdir gölünden. Gezimizin üçüncü gününde Beyşehir gölüne doğru yola çıkıyoruz. Yalvaç’a uğruyoruz. Yolumuz boyunca Beyşehir gölü manzarası eşliğinde yolculuk yapıyoruz, Beyşehir merkezinde Taşköprü’yü, Eşrefoğlu camii ve Bedesteni gezdikten sonra Konya’ya doğru yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde Konya’ya vararak otelimize yerleşiyoruz. Ertesi sabah önce Konya merkezi ve Mevlana türbesini ve müzesini geziyoruz. Daha sonra ülkemizde en organize kazıların yapıldığı höyüklerden biri olan, günümüzden yaklaşık 9000 yıl öncesine kadar inen tarihi ile dünya üzerindeki en eski yerleşim alanlarından biri, olarak kabul edilen Çatalhöyük’e gidiyoruz. Akşamüzeri saatlerinde Bursa’ya doğru yola çıkarak gece 23:00 civarında Bursa’da oluyoruz.


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
369 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet