Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Dağ Köylerinde Bahar Hazırlığı
Bursa’ya hayat veren hemen yanı başımızdaki doğal güzellik abidesi Uludağ’ın arka yüzünde dağ köylerine gidiyoruz. Kış mevsimin son günlerinde bahara hazırlanan köylerde doğa bahara uyanmaya hazırlanıyor. Gezimizde Baraklı köyünde sabah çayı ve kahvaltı molası vereceğiz. Detaylı Gelemiç, Sorkun ve Kocakovacık köyleri gezimizde yöreye has el dokuma ve İşlerini, el sanatlarını, dokuma tezgahlarını göreceğiz. Köylerde misafir odaları, çamaşırhaneler, mandıralar, terzi, demirci, geleneksel köy evleri görülecek bazı yerlerden.. Çeyiz Odalarında köyde üretilen el işi ürünlerden Sorkun Mandırasında süt ürünlerinden alışveriş imkanı...Birbiri üzerine yapılmış izlenimi veren eski evleri ile Gelemiç köyü ve vadisinde mola ve yürüyüş...


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
55 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet