Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İstanbul Kız Kulesi- Boğaz Turu- Beylerbeyi- Kuzguncuk Gezisi (29 Ekim Pazar)

İstanbul Kız Kulesi- Boğaz Turu- Beylerbeyi- Kuzguncuk Gezisi

29 Ekim 2023 Pazar / Kız Kulesi Üsküdar Boğaz Turu Beylerbeyi Kuzguncuk

Haftasonu Günübirlik İstanbul Kültür Gezisi

Gezimiz İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ve yakın zamanda restore edilerek tekrar ziyarete açılan meşhur Kız kulesi ile başlayacak. İstanbul’un simgelerinden kız kulesine tekne ile geçerek tarihi yarımadayı ve İstanbul boğazını seyredeceğiz. Daha sonra Üsküdar iskelesine giderek İstanbul boğazının güzelliklerini göreceğimiz “tekne ile boğaz turuna” katılacağız. Boğaz turumuz ardından Osmanlı döneminde yazlık saray olarak kullanılan Beylerbeyi sarayını gezip öğle yemeği molamızı Beylerbeyi iskelesinde vereceğiz. Daha sonra günün en güzel saatlerinde Üsküdar, Paşalimanı ile Beylerbeyi arasında bir vadide kurulmuş, birçok dizi ve filme plato olmuş Kuzguncuk’a gideceğiz. Rengarenk boyalı tarihi evleri, kafeleri, huzurlu ortamı ve farklı dinlere ait ibadethaneleri ile dikkat çeken Kuzguncuk sokaklarında yürüyüş yaparak, semti birlikte keşfedeceğiz, serbest zamanımız olacak..

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 950 TL ...

Fiyata Ulaşım / Olabilecek köprü -feribot geçişleri / rehberlik / Tekne ile Boğaz Turu ve kahvaltı ikramı dahildir. Fiyata öğle yemeği, Kız kulesi geçiş bileti, ve müze girişleri dahil değildir. Kız Kulesi geçişi için müzekartınız olması tavsiye edilir.

Hareket saati: 29 Ekim Pazar sabahı Nilüfer Metro Durağı Migros market tarafı 07:15

SON BAŞVURU: 25 Ekim 2023 çarşamba günü saat: 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
950 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet