Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Sevgililer Gününde Assos’ta Romantik Bir Akşam...
Aristo’nun şehri Assos’ta romantik bir hafta sonu hedeflediğimiz gezimizde cumartesi günü erken saatte Bursa’dan ayrılarak Kış mevsiminde bile güneşin ışıklarını esirgemediği Kaz Dağları eteklerinde ilginç noktalarda molalar vereceğiz. Gezimizde telaşesi az, zaman zaman yürüyüşlerle renklendireceğimiz doğayı ve oksijeni soluyacağımız molalar hedefliyoruz. Öğle yemeğimiz Çamlıbel köyünde Saklıbahçe’de. ( http://www.sakli-bahce.com/ ) Hasan boğuldu şelalesi, Cumartesi günleri pazarı olan Zeytinli kasabası, Tahtakuşlar köyü ve Etnoğrafya Galerisi ilk gün duraklarımız. Öğleden sonra Assos’a vararak antik limanda bulunan otelimize yerleşeceğiz. Akşam saatlerinde ortamı ısıtacak olan şöminede yanan odunların çıtırtı sesleri, Midilli Adası ışıkları eşliğinde uzun ve bol sohbetli bir akşam yemeği ve ege gecesi Sevgililer gününde ortamı daha da anlamlı kılacak.
Ertesi sabah uzun ve keyifli kahvaltımızın ardından öğle saatlerine doğru Behramkale köyüne çıkacağız. Athena tapınağına çıktığımızda Ege denizini ayağımızın altına alacağımız güzel bir manzara bizi bekliyor. Keyif kahvemiz Behram köy kahvesinde... Sırasıyla Yeşilyurt köyü, Adatepe köyü ve Adatepe Zeytinyağı Müzesini gezecek, körfez manzarasını seyredeceğimiz Zeus Altarına yapacağımız kısa yürüyüş sonrası Bursa’ya doğru yola çıkacağız.


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
175 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet