Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Eskişehir Gezisi ( 2 Ekim Pazar)

Eskişehir Gezisi

2 Ekim 2022 Pazar / Anadolu’nun göbeğinde bir Avrupalı kent “Eskişehir” Gezisi

Hafta sonu Günübirlik Şehir Kültürü Gezisi

Son yıllarda gözle görülür bir değişim yaşayarak hareketli ve enerjisi yüksek bir şehir olan Eskişehir’in önemli yerlerini ve son yeniliklerini göreceğimiz gezimizde ilk durağımız ülkemizin ilk otomobili Devrim’i ve ilk hızlı tren seferlerinin başladığı Eskişehir Tren istasyonunu görüp kentin en büyük yeşil alanı Bilim Sanat ve Kültür parkına gideceğiz. Parkın içinde gezerek, trene bineceğiz, masal şatosu ve korsan gemisine gideceğiz, hemen karşısındaki uzay evini dışardan görüp sualtı dünyasına ve hayvanat bahçesine gideceğiz. Öğle yemeği için rotamızı Odunpazarı bölgesine çevirerek, Kurtuluş savaşı Müzesi, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller müzeleri ve yeni açılan Odunpazarı Modern müzeyi ziyaret edeceğiz, restore edilmiş tarihi Odunpazarı evleri, Kurşunlu Camii – Külliyesi, cam atölyesi ve Lületaşı ustaları ve dükkanlarının bulunduğu Atlıhan’ı ziyaret edeceğiz, Lületaşı ile yapılmış el sanatı ürünlerini göreceğiz. Öğle yemeğinde çibörek yiyerek, Eskişehir’in içinden geçen Porsuk çayının kente nasıl hayat verdiğine tanık olacağız ve üzerinde gondol ve tekne gezisine katılacağız. Eskişehir’in renkli sokaklarında keşif için serbest zamanınız olacak. İsteyenlerle meşhur karakedi bozacısına uğrayıp, tarihi çarşı bölgesinden de geçeceğiz..

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 355 TL..

Fiyata Ulaşım / yolda ikramlar/ rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Öğle yemeği ve olabilecek müze girişleri hariçtir.  Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 16 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı her zaman olduğu gibi hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir. Hareket saati: 2 Ekim pazar sabahı T.K.Merkezi önü: 07:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:15

SON BAŞVURU: 8 Eylül perşembe günü saat: 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız !Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
355 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet