Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Trenle Kütahya ve Aizonai Antik Kenti (21 Ağustos pazar)

Trenle Kütahya ve Aizonai Antik Kenti

21 Ağustos 2022 Pazar / Trenle Aizonai (Çavdarhisar) Kütahya rotası

Hafta sonu günübirlik doğa & kültür gezisi

Aizonai antik kentine sıradışı bir yolu takip ederek ulaşacağımız gezimiz için rotamızı ilk olarak Bursa’nın dağ yöresi kasabalarından Harmancık’a çeviriyoruz. Harmancık’tan Dursunbey-Kütahya –Bursa sınırlarının kesiştiği ve tren yolculuğumuza başlayacağımız, Bursa’nın tek resmi tren istasyonu Piribeyler istasyonuna varıyoruz. Gökçedağ, Alöve, Balıköy, Değirmisaz, Demirli, Emirler ,Tavşanlı, Güzelyurt, Köprüören, Yoncalıhamam, Demirciören istasyonlarından ve yerleşim yerlerinden geçen trenimizle keyifli ve güzel manzaralı bir yolculuk yaparken hem güzel doğayı seyrediyoruz hemde posta trenimizin durduğu her istasyonda trene binen –inen yöre insanı ile tanışma fırsatı buluyoruz. Son durağımız olan Kütahya’ya vardığımızda aracımızla buluşarak Kütahya şehir merkezine gidiyoruz ve öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği molasının ardından Kütahya’da Mevlevihane olarakta bilinen Dönenler cami, Kütahya’nın en görkemli yapısı Ulucami’yi, Orjinali imaret binası olan Çini Müzesini geziyoruz. Kahve molası verdikten sonra Kütahya sokaklarını, zamana direnen el sanatı dükkanlarıyla çarşısını, çinicileri ve meşhur Germiyan sokağını ve sokakta bulunan Sıtkı Olçar çini müzesine uğrayıp aracımızla buluşuyor ve uzun yaz günlerini yaşadığımız dönemde Çavdarhisar- Aizonai için yola çıkıyoruz. Anadolu’da ayakta kalmış en iyi durumdaki Zeus tapınağına sahip ve dünyada bilinen ilk borsa binalarından birinin bulunduğu Aizonai antik kentini birlikte yürüyerek keşfediyoruz.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 425 TL ...

Fiyata ulaşım/ tren bileti/ rehberlik/ kahvaltı ikramı dahildir. Olabilecek müze girişleri ve öğle yemeği hariçtir. Hareket saati: 21 Ağustos pazar sabahı Orhaneli yolu Eker meydan 07:00  Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 16 kişidir.

SON BAŞVURU: 18 Ağustos perşembe günü saat 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız!Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
425 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet