Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Dolmabahçe Sarayı -Ortaköy- Boğaz Turu- Emirgan Rotası (26 Haziran Pazar)

Dolmabahçe Sarayı -Ortaköy- Boğaz Turu- Emirgan Rotası

26 Haziran 2022 Pazar / Deniz Müzesi –Dolmabahçe- Ortaköy – Boğaz turu- Emirgan

Haftasonu günübirlik İstanbul Kültür & Müze gezisi

GezimizTürkiye’nin denizcilik alanındaki en büyük müzesi; Osmanlı dönemi saltanat kayıkları ve Türk denizcilik tarihi sergileri ile sizi büyüleyecek “Deniz Müzesi” ile başlayacak, isteyenler Akaretler’de kahve molası verebilir. Akaretler'de ki güzel kafelerin bulunduğu binaların yapımına 1875 yılı ocak ayında mimar Sarkis Balyan tarafından başlanmıştır veAkaretler Sıra Evleri, toplu konut tipinin İstanbul'daki en önemli ve orjinal örneğidir. Daha sonra Dolmabahçe sarayı ile , Sultan Abdülmecid tarafından 1843-1856 yılları arasındaGarabet Balyan’a yaptırılan, Osmanlı döneminde altı padişaha ve sonrasında Cumhuriyet döneminde Ulu Önder Atatürk'e ev sahipliği yapmış, Atamızın gözlerini hayata yumduğu özel odasıile bizim için ayrı bir yere sahip, batı etkisinde yapılmış muhteşem sarayı gezerken zaman içinde yolculuk yapacağımız muhteşem sarayla devam edeceğiz.. Sarayı gezdikten sonra İstanbul boğazının şirin köşelerinden Ortaköy’e geçiyoruz. Kumpircileri ve boğaz manzarasıyla meşhur Ortaköy’de öğle yemeği molası verip, isteyenlerle boğaz turuna katılacağız.. Yoğun günümüz sonunda akşam üzeri saatlerinde Emirgan’a giderek günün yorgunluğunu vereceğimiz kahve molası ile çınar altında atıyoruz, arzu eden misafirlerimiz atlı köşkü-Sabancı müzesini ziyaret edebilir veya Emirgan korusunda yürüyüş yapabilir.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 375 TL ...

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Belirtilen fiyata öğle yemeği, Deniz müzesi, Atlı köşk girişi ve tekne turu dahil değildir. Müze girişlerinde grup indiriminden faydalanılacaktır.Hareket saati: 26 Haziran 2022 Pazar sabahı T.K.M önü: 07:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:15

SON BAŞVURU: 22 Haziran Çarşamba günü saat:12:00 / Lütfen rezervasyonu son günlere bırakmayınız !Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
375 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet