Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İstanbul Sultanahmet Bölgesi ve Topkapı Sarayı Gezisi (6 Şubat pazar)

İstanbul Sultanahmet Bölgesi ve Topkapı Sarayı Gezisi

6 Şubat 2022 pazar /  Şerefiye Sarnıcı, Ayasofya, Sultanahmet Camii, ve Topkapı Sarayı

Haftaiçi Günübirlik İstanbul kültür gezisi

İstanbul’un kalbi Sultanahmet bölgesinde gecireceğimiz bu günde Profesyonel rehber eşliğinde sırasıyla Hipodrom meydanı ve meydanın önemli sembolleri dikilitaşlar, Alman çeşmesi, yılanlı sütunu görüp muhteşem atmosferi ile eski İstanbul’un önemli yeraltı su sarnıçlarından olan olan (Yerabatan Sarnıcı restorasyon halinde olduğu için) Şerefiye sarnıcını ziyaret edeceğiz. Meydanın en etkileyici binaları sırasıyla Ayasofya Camii/ Müzesi, Sultanahmet Camii ‘ni görüp bizi hayal alemine götürecek Topkapı Sarayını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeği molamızı isteyenlerle Sultanahmet köftecisinde vereceğiz. Sultanahmet cevresinde tarih ve kültür dolu bir gün icin bu gezimizi kaçırmayın.. Serbest zamanda isteyenler (İbrahim Paşa Sarayı) Türk İslam Eserleri müzesini gezebilir..

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 255 TL..

Fiyata Ulaşım / ikramlar / rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Öğle yemeği ve müze girişleri hariçtir. Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 15 kişidir.. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir. Şerefiye Sarnıcı giriş: 30 TL/ indirimli 10 TLdir. Topkapı Sarayında müze kartı geçerlidir. Ayasofya Cami statüsünde olduğu için giriş ücretsizdir.  Hareket saati: 6 şubat pazar sabahı Nilüfer metro durağı 06:45

SON BAŞVURU: 3 şubat perş günü saat: 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
255 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet