Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Çamlıca Kulesi-Kuzguncuk-Haliç-Piyer Loti... (16 Ocak Pazar)

Çamlıca Kulesi-Kuzguncuk-Haliç-Piyer Loti...

16 Ocak 2022 Pazar / Çamlıca- Kuzguncuk- Üsküdar- Haliç- Eyüp- Piyer Loti rotası

Haftasonu Günübirlik İstanbul Kültür Gezisi

Gezimiz İstanbul’un Anadolu yakasında yenilenen Çamlıca kulesi durağımız ile başlayacak. Kuleye çıkarak muhteşem İstanbul manzarasını seyredecek, kulede kahve molası vereceğiz. Cumhuriyet tarihinin en büyük camisi ünvanına sahip Çamlıca camiine uğrayıp, Üsküdar, Paşalimanı ile Beylerbeyi arasında bir vadide kurulmuş, birçok dizi ve filme plato olmuş Kuzguncuk’a geçiyoruz. Tarihi evleri huzurlu ortamı ve farklı dinlere ait ibadethaneleri ile dikkat çeken rengarenk evlerle süslü Kuzguncuk sokaklarında yürüyüş yaptıktan sonra Üsküdar’a geçerek Haliç gemisine bineceğiz. Üsküdar iskelesinden hareketle, son dönemde hizmete giren, geniş camlarıyla güzel bir seyir ve manzara keyfi sunan gemiyle Haliç körfezine doğru giderken Haliç’in iki yakasını da denizden seyretme fırsatımız olacak. Eyüp iskelesinde inerek kısa bir yürüyüşle Eyüp bölgesine geçecek, Eyüp Camii ve Hz.Eyüp Sultan türbesini ziyaret edeceğiz, akşamüzeri çay keyfi için Piyer Loti tepesine çıkacağız.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 275 TL ...

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / Üsküdar-Eyüp vapur bileti / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Öğle yemeği, müze girişleri, hariçtir... Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 15 kişidir.. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir. Bu gezimizde katılımcı sayısı yol şartları ve kullanmak zorunda olduğumuz araç açısından da sınırlıdır..!Hareket saati: 16 Ocak Pazar sabahı Nilüfer metro durağı 06:45

SON BAŞVURU: 13 Ocak perşembe günü saat: 12:00/ Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınızGenel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
275 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet