Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Domaniç Dağlarında Sonbahar Renkleri (27 Kasım Pazar)

Domaniç Dağlarında Sonbahar Renkleri

27 Kasım 2022 Pazar / Oylat mağarası- Domaniç yaylası ve köylerine yolculuk

Haftasonu Günübirlik Doğa & Kültür Gezisi

Sonbaharın renklerini yaşadığımız günlerde, bir Karagöz Turizm Klasiği olan rotamızda Domaniç dağlarının güzelliklerini seyretmeye gidiyoruz. Gezimiz Domaniç dağları eteğinde Tahta Köprü Köyünde vereceğimiz kahvaltı molası ile başlıyor. Domaniç Dağlarına Gizlenmis 93 Muhacırlarının en tipik yerleşimlerinden olan köyde sabah çayımızı içtikten sonra mis gibi havada Mesruriye- Bahçekaya rotasını takip ederek sonbahar renklerinin izini sürmeye başlıyoruz. Muhteşem sonbahar renkleri ve manzarasına sahip rotada yolculuk yaparken, yolun bir kısmını yürüyerek tamamlayacağız. İsteyenlerle Oylat mağarasını ziyaret edip Oylat kaplıcalarının olduğu bölgede yerel-organik ürünlerin satıldığı pazarı ziyaret ediyoruz. Daha sonra onlarca çeşmenin süslediği, heryerden suların fışkırdığı Domaniç dağ yolu tırmanışımız başlıyor. Domaniç yaylasına vardığımızda Domur Köyde Osman Gazinin Büyüdüğü Mızık Çamını, Pazarı ile meşhur Çukurca Köyünü, Dilden dile anlatılan Sarıkız Efsanesiyle Ilıcaksuyu görüp Domaniç Şehrinde öğle yemeği molası vereceğiz. Domaniç Yaylasının Göz Bebeği, Osmanlı Devletinin Kurucusu, Ertuğrulgazi’nin Annesi Haymeana’nın türbesinin bulunduğu ve her sene anma etkinliklerinin yapıldığı Çarşamba köyü son durağımız olacak..Dönüş yolumuzda İnegöl’de köfte molası sonrası Bursa’ya dönüyoruz..

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 375 TL

Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım / rehberlik/ ikramlar / yolda kahvaltı ikramı/ köylerde çay molaları…

Fiyata dahil olmayan hizmetler: öğle yemeği/ olabilecek müze girişi – Öğle yemeği Domaniç şehir merkezinde serbest alınacaktır, isteyen yanında sandviç vs getirebilir. Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 16 kişidir.

Hareket saati: 27 Kasım Pazar sabahı Tayyare Kültür Merkezi önü: 07:15 Z.Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:25

SON BAŞVURU: 23 Kasım çarşamba günü saat: 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız…Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
375 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet