Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Safranbolu-Amasra-Kastamonu-Horma ve Çatak Kanyonları (29 Ekim tatil dönemi)

29 Ekim Tatil Döneminde;

Safranbolu-Amasra-Kastamonu-Horma ve Çatak Kanyonları

29-30-31 Ekim 2021 / Safranbolu Amasra Kastamonu Kasabaköy Rotası

Bayram Tatili 2 gece 3 gün Konaklamalı Doğa & Kültür Gezisi

Sonbaharın en güzel günlerinde doğal güzellikler ve tarih dolu farklı bir rota için Batı Karadeniz’e Gidiyoruz. Gezimizin ilk günü Müze Kent Safranbolu, Fatih Sultan Mehmet’in Çeşm-i Cihan burası olmalı dediği Amasra’yı hedeflediğimiz rotamızda öğle yemeğimizi  küçük Safranbolu olarak adlandırılan, gözleme ve baklavanın en lezzetli yapıldığı yer olarak bilinen Yörük Köy’de alacağız. Öğle yemeği molası ardından her mevsim popüler Safranbolu’ya uğrayarak tarihi evlerini, sokaklarını gezerek Cinci hanı, Arasta, Kaymakamlar Konağı, Hıdırlık tepesi, Eski Hükümet Konağı ve saat kulesini, çarşı bölgesini görüyoruz. Daha sonra rotamızı kuzeye çevireceğiz, ve Bartın üzerinden Amasra’ya varacağız. Karadeniz kıyısında, geçmişi Cenevizlilere kadar uzanan, kalesi, eski evleri, ahşap el yapımı ürünlerin satıldığı çarşısı ve doğal güzellikleriyle Amasra’da konaklayacağımız gezide; Karadeniz kıyısında yiyeceğimiz taze balık ve meşhur Amasra salatasından oluşan akşam yemeği gezimizin en keyifli anlarından biri olacak.ilk gece konaklamamız Daday'da..
Gezimizin ikinci günü sabah erkenden rotamızı Pınarbaşı’na ; Kastamonu’nun meşhur Horma ve Çatak kanyonlarına çeviriyoruz. Doğa harikası kanyonları kısa yürüyüşlerle gördükten sonra Kastamonu’ya devam edeceğiz, yol üzerinde Kasaba köyünde 14'üncü yüzyılda hiç çivi kullanılmadan yapılan sanat eseri tamamı ahşap el sanatı Mahmut Bey Camiini göreceğiz. İkinci gece konaklama Kastamonu’da..
Gezimizin son günü, Kastamonu’dan ayrılmadan önce şehir merkezinde Liva Paşa Konağı Müzesi, Kastamonu Kalesi, Şeyh Şaban-ı Veli külliyesi ve türbesi, Cumhuriyet Meydanı ve Saat Kulesi, Eski Kastamonu Evleri, Kastamonu Ahşap El Sanatları Merkezi'ni görüyor ve şehrin hareketli çarşı bölgesini ve yerel lezzetleri keşfediyoruz. Öğleden sonra Kastamonu’dan ayrılıyoruz. Bursa’ya dönüşümüz Karabük Bolu üzerinden..
Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 1195 TL.. (Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız)

Fiyata Ulaşım / rehberlik / seyahat sigortası/ sabah kahvaltı ikramı ve yol ikramları / Daday ve Kastamonu 2 gece, kahvaltı ve kaldığımız şehirlerde yöresel lezzetlerin tadına bakacağımız akşam yemekleri dahildir. Öğle yemekleri ve olabilecek müze ve milli park -kanyon girişleri hariçtir. Daday'da Umur Otel’de  Kastamonu’da Mütevelli otel’de konaklayacağız. Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 15 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir.

Hareket saati: 29 Ekim 2021 Cuma sabahı Nilüfer Metro Durağı Migros market önü: 06:00

SON BAŞVURU: 20 Ekim Çarş günü saat 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız !Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
1195 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet