Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kozak Yaylasından Eski Foça’ya (2-3 Ekim Konaklamalı)

Kozak Yaylasından Eski Foça’ya

2-3 Ekim 2021 Ctesi/Pazar- Kozak Yaylası- Foça- Kozbeyli- Ayvalık-Sanat Köyü Küçükköy- Cunda Adası

Hafta arası 2 gün 1 gece konaklamalı doğa & kültür Gezisi

Yazdan kalma günlerin yaşandığı Ege bölgesine yapacağımız yolculuğumuz muhteşem çam ağaçları, çam fıstığının üretildiği şirin köyleri, çam ormanları ve sonbahar renklerine bürünmüş Kozak yaylası ile başlayacak. Orman içinde yaptığımız yolculuk sırasında kayalar üzerine yapılmış ilginç Atatürk anıtını görecek, etkileyici çam ağaçları arasında yolculuk ederken çam fıstığı üreten köylerde mola verip, granit taşı üretimi yapan atölyeleri göreceğiz. Kozak yaylasından Bergama ‘ya inerek tarihi-hareketli çarşı bölgesinde öğle yemeği molası vereceğiz. Yemek sonrası Ege ’nin şirin Balıkçı kasabası, sakinliği ve masmavi denizi ile Foça’ya varıyoruz. Denizle kucaklaşan dar sokaklara sıralanmış tarihi taş evleri ile Eski Foça’da konaklayacağımız gezimizde akşam yemeğimizi liman bölgesinde Ege’nin keyfini çıkararak uzun sohbetler eşliğinde yiyeceğiz. Pazar sabahı kahvaltı sonrası yapacağımız yürüyüşle Foça ‘nın merkezini ve çarşısını gezerek keşfedeceğiz. Dönüş yolumuzda önce bölgenin şirin köyü, yamaca yaslanmış, taş evleri ile Kozbeyli’ de dibek kahvesi molası vereceğiz. Gezimizin son durağı günün en güzel saatlerinde uğrayacağımız sanat köyü Yenicarohori- Küçükköy, Ayvalık ve Cunda adası olacak. Cunda’da vereceğimiz günbatımı molası ve kısa gezi ardından Bursa’ya doğru yola çıkacağız.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 695 TL (Lütfen rezervasyonu son günlere bırakmayınız)

Fiyata Ulaşım / rehberlik / seyahat sigortası/ sabah kahvaltı ikramı ve yol ikramları / Foça’da 1 gece konaklama, sabah kahvaltısı ve balık menüsü akşam yemeği dahildir. Öğle yemekleri ve olabilecek müze girişleri-akşam yemeğindeki içecekleriniz ve extralarınız hariçtir. Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 15 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir. Eski Foça merkezde konaklayacağımız otelin adı, 1887 Foça Otel ‘dir. Hareket saati: 2 Ekim ctesi sabahı Nilüfer Metro Durağı Migros önü: 06:00

SON BAŞVURU: 29 Eylül çarş günü saat 12:00/ Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız !Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
695 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet