Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kurban Bayramı Tatilinde Yunanistan Gezisi
08 – 13 Aralık 2008 arası
"Kurban Bayramı Tatilinde Yunanistan'a Gidiyoruz"
YUNANİSTAN Gezisi
4 gece 5 gün Selanik – Atina - Kavala Konaklamalı ( Bursa Hareketli )
1.Gün: 08/ Aralık  Pazartesi gecesi... BURSA – Gelibolu- İpsala Sınırı – YUNANISTAN
Gece saat 23:00 ‘da Bursa ‘dan hareket.Hareket yeri: İzmir Yolu Nilüfer Tren istasyonu -Migros önü   Bandırma-Lapseki-Gelibolu Feribot geçişi ile İpsala hudut kapısına varıyoruz. Pasaport kontrolünden sonra sabah erken saatlerde Yunanistan’a girmiş oluyoruz.
 
2.Gün: 09/ Aralık Salı...   Dedeağaç’tan SELANİK’e (KONAKLAMA SELANIK)
Sınırı geçtikten sonra Dedeağaç (Alex/poli), Gümülcine (Komotini), geziyor, kısa molalar vererek Batı Trakya’yı soluyoruz. Daha sonra İskeçe (Xanthi) ve Kavala’da durmayarak yolumuza devam ediyor, ve öğleden sonra Yunanistan’ın en güzel şehirlerinden biri olan Selanik’e (Thes/niki) varıyoruz. Otelimize yerleşerek dinleniyoruz. Çevremizi ve şehir merkezini kısa bir yürüyüşle keşfettikten sonra Selanik’te keyifli bir akşam yemeği bizi bekliyor...
 
3.Gün: 10/ Aralık Çarşamba... SELANİK – ATİNA (KONAKLAMA ATINA)
Sabah kahvaltıdan sonra Selanik’in önemli tarihi turistik yerlerini gezeceğimiz şehir turuna başlıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün doğduğu evi ziyaret ediyoruz. Ziyaret edeceğimiz diğer yerler arasında; Çarşı bölgesi, Aya Dimitri Kilisesi, Beyaz Kule, Yedikule-Kale, Fuar alanı ve Döner Kule, Alaca Imaret ve Yeni Hamam var. Öğlene doğru Atina’ya hareket ediyoruz.Yol boyunca kahve ve öğle yemeği molaları ardından akşam saatlerinde Yunanistan’ın başkenti Atina’ ya varıyoruz. Atina’ nın merkezinde yer alan otelimize yerleştikten sonra, dinleniyoruz.
 
4.Gün: 11/ Aralık Perşembe... ATİNA (KONAKLAMA ATINA)
Atina şehrini gezeceğimiz bu günde, eski akademi ve üniversite binaları, meclis binası, Meçhul Asker Anıtı, Kraliyet Sarayı, İlk Olimpiyatların Düzenlendiği Panatherian Stadyumu, Zeus Tapınağı, Akropolis’ te Parthenon Tapınağı ve müzesini görecek Öğlen saatlerinde Korint kanalına hareket edeceğiz. Atina merkeze dönüşte Pire limanı, Paşalimanı ve Turkolimano limanlarını gördükten sonra, akşam yemeğini Plaka semtinde müzikli bir tavernada yiyeceğiz.
 
5.Gün: 12/ Aralık Cuma... ATİNA – KAVALA (KONAKLAMA KAVALA)
Sabah kahvaltıdan sonra, Kavala için hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla öğleden sonra Kavala’ ya varıyoruz. Otele yerleştikten sonra, Kavala’ yı yürüyerek geziyor su kemerlerini, Kavala’lı Mehmet Ali Paşa ‘nın evini ve Osmanlı eserlerini görüyoruz. Yunanistan’daki son gecemizde Kavala’da uzun ve eğlenceli akşam yemeğimizi yine balık tavernalarında alıyoruz. 
 
6.Gün: 13/ Aralık Cumartesi... KAVALA – BURSA
Sabah kahvaltıdan sonra, uygun bir saatte hareketle İskeçe’ye hareket ediyoruz. İskeçe şehir merkezinde vereceğimiz molanın ardından Türkiye’ye doğru yola çıkıyoruz, yolda molalar vererek yine Keşan-Gelibolu-Lapseki üzerinden akşam saatlerinde Bursa’ya varıyoruz.


Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
325 Euro

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet