Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Üsküdar’dan Kuzguncuk’a.. ( 20 Mart Ctesi)

Üsküdar’dan Kuzguncuk’a..

20 Mart 2021 Ctesi / Salacak- Üsküdar- Kuzguncuk ve Beylerbeyi rotası

Haftasonu Günübirlik İstanbul Kültür Gezisi

Gezimiz İstanbul’un Anadolu yakasında meşhur Salacak bölgesi ve Kızkulesi ile başlayacak, Kuzguncuk’a kadar olan bölgeyi bazen yürüyerek bazen aracımızla gezeceğiz. Üsküdar’da ara sokaklarda tarihi yapıları ve ilginç ibadethaneleri ziyaret edeceğiz. Ayazma semtinde dikkat çekici mimarisi ve duvarlarındaki kuş evleri ile, Sultan 3. Mustafa tarafından 1760 yılında yapılmış Ayazma camiini, Aziz Mahmud Hüdayi Hazretleri Türbesi ve camiini, vaktimiz olursa uçurtma müzesini, boğaz kenarında Mimar Sinan eseri Şemsi Paşa camii, meydanı süsleyen meşhur Mihrimah Sultan Camii ‘ni göreceğiz ve Edirnekapı’da bulunan cami ile paylaştığı hikayesini dinleyeceğiz. Gezimizin sonraki durağı Paşalimanı ile Beylerbeyi arasında bir vadide kurulmuş, birçok dizi ve filme plato olmuş Kuzguncuk olacak.. Tarihi evleri huzurlu ortamı ve farklı dinlere ait, yanyana duran ibadethaneleri ile dikkat çeken Kuzguncuk sokaklarında detaylı yürüyüş yaptıktan sonra kahve ve yemek molası vereceğiz. Gezimizin son durağı Beylerbeyi olacak. Boğaz’ın en güzel noktalarından Beylerbeyi iskelesinde günün son çay molasını vereceğiz, İstanbul boğazının keyfini, çıkaracağız, isteyenlerle Beylerbeyi sarayını gezeceğiz. İstanbul’un güzide tarihi semtlerini yürüyerek gezerken boğaz havası ve manzarası da gün boyu bizimle olacak..

Gezimize katılımcı sayısı max 10-12 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir.  Gezimize katılımcı sayısı yol şartları açısından sınırlıdır..!

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 220 TL...

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Öğle yemeği, müze girişleri, hariçtir...

Hareket saati: 20 Mart Ctesi sabahı TKM önü: 07:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:15

SON BAŞVURU: 18 Mart perşembe günü saat: 12:00

 Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
220 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet