Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Belgrad Ormanından Rumeli Fenerine (6 Mart ctesi)

Belgrad Ormanından Rumeli Fenerine

06 Mart 2021 cumartesi / Belgrad Ormanları-Atatürk Arboretumu-Garipçe-Rumeli Kavağı

Haftasonu Günübirlik İstanbul Doğa&Kültür Gezisi

İstanbul’un ve boğazın özel noktalarını hedeflediğimiz gezimizde boğazın Avrupa yakasında özellikle Belgrad ormanlarında nefes alıp, İstanbul boğazının Karadeniz çıkışında güzel manzaralarla dolu bir gün geçireceğiz ve doğayı, deniz yaşayacağız.İk durağımız olan Belgrad orman alanı içinde mola verip orman içinde yürüyüş ardından hemen yanı başındaki Atatürk Arboretumu’na giderek doğanın keyfini çıkaracağız. Boğazın girişi ve Karadeniz manzarasının en güzel seyredildiği noktalardan biri olan, İstanbul boğazının Avrupa yakasındaki en uç noktası Rumeli Feneri gezimizin en özel durak noktası. Fenerin hemen altında önümüzde bölgenin en büyük balıkçı barınağı ve eşsiz boğaz manzarası ile öğle yemeği molası veriyoruz. Bölgenin ilginç balıkçı köyü Garipçe’yi gördükten sonra Rumeli Kavağı’na geçiyoruz. Günün son çay molasını boğaz kenarında Rumeli Kavağında gerçekleştiriyoruz, Telli baba’ya uğradıktan sonra Sarıyer ‘de meşhur Sarıyer börekçisinden börek alıp Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. İstanbul’a yapılan üçüncü boğaz köprüsünü de görebileceğiniz bu özel gezimizi kaçırmayın.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 199 TL..

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Olabilecek müze girişleri ve öğle yemeği hariçtir. Öğle yemeği molası Rumeli Feneri ‘nde serbest verilecektir, yanınıza sandviç, bisküvi, meyve suyu vs alabilirsiniz. Gezimize katılımcı sayısı max 10-12 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir.  Gezimize katılımcı sayısı yol şartları açısından sınırlıdır..!  Hareket saati: 6 Mart cumartesi sabahı T.K.M.önü: 06:30 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:45

SON BAŞVURU: 4 Mart perşembe günü saat:12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız…Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
199 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet