Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Uludağ’ın Arka Yüzünde Sonbahar Renkleri (22 Kasım pazar)

Uludağ’ın Arka Yüzünde Sonbahar Renkleri

22 Kasım 2020 Pazar / Kocayayla- Orman yolu rotası- Sorkun- Gelemiç- Dağdibi köyleri

Hafta Sonu Günübirlik Doğa & Kültür Gezisi

Bursa’ya hayat veren doğal güzellik abidesi Uludağ’ın arka yüzüne farklı bir rotayı izleyerek, şehre hayat veren Uludağ’ın en güzel sonbahar manzaralarını yaşattığı dönemde temiz ve serin havasını içimize çekerek gezmeye gidiyoruz. Kocayayla orman yolunu takip ederek, Karabel tepesi üzerinden güzel or man manzarası eşliğinde Sorgun köyüne varacağımız gezimizde orman yolunda kısa yürüyüş yaparak sonbaharı yaşayacağız. Sorkun köyünde öğle yemeği molası verecek ve köy içinde yapcağımız gezi ardından, Köy mandırasına uğrayarak peynir ve süt ürünleri alışverişi yapacağız. Daha sonra yüksek bir yamaçta kurulu Gelemiç köyüne geçiyoruz. Gelemiç ve Sorkun köylerinde yöreye has el dokuma ve İşlerini, el sanatlarını, dokuma tezgahlarını, ekmek fırınlarının izini de süreceğiz. Köylerde misafir odaları, çamaşırhaneler, mandıralar, terzi, demirci, geleneksel köy evlerini gezeceğiz. Sorkun Mandırasından köye ait süt ürünleri ve alışveriş imkanınız olacak... Dönüş yolumuzda Uludağ’ın güney yamaçları ve Nilüfer barajının manzarasını seyredebileceğimiz Epçeler, Büyükdeliller, Küçükdeliller, Pınarcık, Dağdibi köyleri arasından geçerek Bursa’ya doğru devam edeceğiz.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 175 TL

Fiyata Ulaşım / ikramlar / rehberlik/ yolda mola verilerek sabah kahvaltısı- köy evinde yenecek öğle yemeği - çay molaları dahildir. Yol ve köy şartları nedeniyle katılımcı sayısı sınırlıdır. Hareket saati: 22 Kasım pazar sabahı T.K Merkezi önü: 07:15 Doğumevi karşısı: 07:30 Ekerpark 07:40

SON BAŞVURU: 19 Kasım perşembe günü saat 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız…Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
175 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet