Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Dağ Köylerinde Kış Hazırlığı (25 Ekim pazar)

Dağ Köylerinde Kış Hazırlığı

25 Ekim 2020 Pazar / Güneybudaklar-Keles-Gelemiç-Sorkun- Bölgesi

Hafta Sonu Günübirlik Doğa & Kültür Gezisi

Bursa’ya hayat veren hemen yanı başımızdaki doğal güzellik abidesi Uludağ’ın arka yüzünde kış hazırlığı başladı. Köylerde bir taraftan odunlar dizilirken diğer taraftan evlerin önünde salçalar kaynatılıyor, turşular –tarhanalar hazırlanıyor. Doğanın en sakin ve güzel olduğu mevsimde Baraklı köyünde sabah çayı ve kahvaltı molası vereceğiz. Detaylı Gelemiç ve Sorkun köyleri gezimizde yöreye has mimariye sahip geleneksel evleri, el dokuma ve İşlerini, el sanatlarını, dokuma tezgahlarını göreceğiz. Köylerde açık olan misafir odaları, çamaşırhaneler, mandıralar, terzi ve demirci dükkanlarına uğrayacağız. İsteyenlerin Sorgun Mandırasından köy süt ürünleri alışverişi yapabileceği gezimiz Uludağ’ın en güzel manzarasının seyredildiği dağ dibi köyleri; Pınarcık, Dağdibi, Epçeler, Küçük ve Büyük Deliller’i geçerek Güneybudaklar köyünde vereceğimiz mola ile son bulacak. Bursa’ya varmadan önce Misiköy’de ki Etnoğrafya evine uğrayarak gezdiğimiz bölgeye ait kıyafetler ve eşyalar hakkında bilgi alacağız.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 175 TL..

Fiyata Ulaşım / ikramlar / rehberlik/ yolda mola verilerek sabah kahvaltısı- köy evinde yenecek öğle yemeği dahildir. Yemeğe katılmak istemeyenler yanında sandviç vs getirebilir. Gezimize katılımcı sayısı max 10-12 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir.  Hareket saati: 25 Ekim Pazar sabahı T.K.Merkezi önü: 07:30 Doğumevi karşısı: 07:45

SON BAŞVURU: 22 Ekim perşembe günü saat 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız !Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
175 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet