Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Dikili-Bademli köyü ve Foça / Hafta arası rotası

Dikili-Bademli köyü ve Foça / Hafta arası rotası

15-16 Eylül 2020 Salı /Çarşamba- Dikili- Bademli köyü ve Eski Foça

Hafta arası 2 gün 1 gece konaklamalı doğa & kültür Gezisi

Hafta arası huzuru ve sakinliği ile..Yazdan kalma günlerin yaşandığı Ege bölgesine yapacağımız yolculuğumuz bu yaz mevsiminde adını sık duyduğumuz Dikili ve Bademli köyü ziyaretlerimiz ile başlayacak. Bakir ve temiz koyları ile meşhur Bademli köyü karşısında yer alan kalem adası ve garip adası Ege’nin çok az bilinen adalarından..Öğleden sonra Ege ’nin şirin Balıkçı kasabası, sakinliği ve masmavi denizi ile Foça’ya varıyoruz. Denizle kucaklaşan dar sokaklara sıralanmış tarihi taş evleri ile Eski Foça’da konaklayacağımız gezimizde akşam yemeğimizi liman bölgesinde Ege’nin keyfini çıkararak uzun sohbetler eşliğinde yiyeceğiz. Pazar sabahı kahvaltı sonrası yapacağımız yürüyüşle Foça ‘nın merkezini ve çarşısını gezerek keşfedeceğiz. Dönüş yolumuzda bölgenin şirin köyü, yamaca yaslanmış, taş evleri ile Kozbeyli’ de dibek kahvesi molası vereceğiz ardından Bursa’ya doğru yola çıkacağız.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 565 TL (Peşin ödeme fiyatıdır/ taksit için sorunuz)

Fiyata Ulaşım / rehberlik / seyahat sigortası/ sabah kahvaltı ikramı ve yol ikramları / Foça’da 1 gece konaklama, sabah kahvaltısı ve balık menüsü akşam yemeği dahildir. Öğle yemekleri ve olabilecek müze girişleri-akşam yemeğindeki içecekleriniz ve extralarınız hariçtir. Gezimize katılımcı sayısı araç koltuk kapasitesinin %50 si kadarıdır, ilk hedeflenen grup sayısı max 10-12 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir.Eski Foça merkezde konaklayacağımız otel: Güneş OtelHareket saati: 15 Eylül salı sabahı Nilüfer Metro Durağı Migros önü: 06:00

SON BAŞVURU: 12 Eylül ctesi günü saat 12:00/ Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız !Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
565 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet