Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Anadolu Hisarından Anadolu Fenerine Yolculuk (16 Ağustos pazar)

Anadolu Hisarından Anadolu Fenerine Yolculuk

16 Ağus 2020 Pazar / Kanlıca-Hidiv Kasrı- Beykoz-Yuşa Tepesi- Anadolu Kavağı- Poyrazköy

Haftasonu Günübirlik İstanbul Kültür Gezisi

Karagöz Turizm klasikleri arasına giren bu farklı rotamızda, İstanbul’a yapacağımız gezimiz boğazın Anadolu yakasının önemli yapısı Anadolu Hisarı ve hemen yanı başında Sultan Abdülmecit tarafından yapılmış olan “Küçüksu Kasrı” ile başlayacak. Sabah çayımızı Küçüksu kasrı yanında bulunan kafede boğaz manzarası eşliğinde alacağız. Boğazın en eski yapısı olarak bilinen, 1699 Karlofça antlaşmasının imzalandığı Amcazade Hüseyin paşa yalısını görüp, Kanlıca’da boğaz kenarında, meşhur pudra şekerli Kanlıca yoğurdunun tadına bakacağız. Ünü Avrupa’ya kadar giden güzel bir boğaz manzarasına sahip Mısır Hidivi Abbas Hilmi Paşa ’nın köşkü; Hidiv Kasrını ziyaret ettikten sonra Beykoz’a doğru devam ediyoruz. Yolumuz üstünde Paşabahçe cam fabrikasını ve günümüzde birçok film ve dizinin çekildiği eski Beykoz Kundura fabrikası –film platosunu gördükten sonra rotamızı Anadolu kavağına çeviriyoruz. Yol üstünde Yuşa hazretlerinin türbesinin olduğu Yuşa tepesine uğruyoruz. Öğle yemeği molamızı Anadolu kavağında vereceğiz. Yemek sonrası Yoros kalesine çıkacak ve bugüne kadar hiç seyretmediğiniz bir açıdan İstanbul boğazını ve yeni hizmete açılan üçüncü boğaz köprüsünü göreceğiz –kahve molası vereceğiz. Yolumuz üzerinde balıkçı barınağı ve balıkhaneleri ile meşhur Poyrazköy ve İstanbul Anadolu yakasının Karadeniz’le buluştuğu son nokta olan Anadolu fenerini gördükten sonra Bursa’ya dönüş yolculuğumuz başlayacak. İstanbul boğazına yapılmış olan üçüncü boğaz köprüsünü, boğazın Karadeniz’e açılış noktasını, bölgenin bakir doğası ve ormanlarını da görebileceğiniz bu özel gezimizi kaçırmayın.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 220 TL..

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Olabilecek müze girişleri ve öğle yemeği hariçtir. Öğle yemeği molası Anadolu kavağında balık lokantalarında verilecektir. – Bu gezimize katılımcı sayısı yol şartları açısından sınırlıdır..!  Gezimize katılımcı sayısı araç koltuk kapasitesinin %50 si kadarıdır, ilk hedeflenen grup sayısı max 10 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir. Hareket saati: 16 Ağustos pazar sabahı TKM önü: 07:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:15

SON BAŞVURU: 13 Ağustos perşembe günü saat:12:00 / Lütfen rezervasyonu son günlere bırakmayınız !

.

.

.

Karagöz Turizm Seyahat Acentası Eski Aynalı Çarşı No:4 Tel / Fax : 224 4433224- 2218727- 2205350 web: www.karagoztravel.com & e mail: travel@karagoztravel.comGenel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
220 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet