Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kütahya Frig Vadileri- Sabuncupınar ve Tren Yolculuğu (16 Agustos pazar)

Kütahya Frig Vadileri- Sabuncupınar ve Tren Yolculuğu

16 Ağustos 2020 Pazar / Kütahya Frig vadileri- Sabuncupınar- Söğüt köy–Tren yolculuğu

Haftasonu günübirlik doğa & kültür gezisi

Gizemli doğa ve Kral Midas’ın efsaneleri ile süslü Frigya’nın Kütahya ‘ya yakın vadi ve köylerini keşfedeceğimiz gezimiz, bölgenin en büyük köyü, tren istasyonu ve Frig evi ile meşhur Sabuncupınar ve Arnavutini yerleşimi ile başlayacak. İlginç kaya oluşumları ve yaşam alanlarının olduğu Fındıkköy ve kalesi, Doğuluşah ve Asarkaya tepe yerleşimi, Sökmenköy arasını, bazen aracımızla bazen de aracımızdan inerek yürüyüşlerle gezeceğiz.. Bakir ve huzurlu doğa içerisinde gezerken bizimle olan tren hattı ve bizi yalnız bırakmayan bölgesel trenler gezimize heyecan katacak. Bölgenin en ilginç yerleşimleri İnli köyü mağaraları ve şapelleri, yüksek bir tepede Frig kayaları eteklerinde yaşamını sürdüren Söğüt köyü gezimizin en ilginç noktaları olacak. Akşamüzeri saatlerinde Alayunt üzerinden Kütahya’ya varacağız ve gün boyu yürüyerek ve aracımızla keşfettiğimiz bölgeyi, bu kez Kütahya’dan hareket eden tren yolculuğumuz sırasında farklı bir açıdan göreceğiz, Sabuncupınar’da son bulacak tren yolculuğumuz sonrası aracımızla buluşarak Bursa’ya doğru yola çıkacağız, İnegöl’de köfte molası vererek günü noktalıyoruz. M.Ö.7 yüzyılda Afyonkarahisar, Eskişehir ve Kütahya illerinin kesiştiği topraklarda parlak bir uygarlık kuran ve birçok açıkhava anıtı yerleşim izleri bırakan, adını Frigler’den alan Frigya bölgesinin Kütahya’ya yakın vadi ve köylerini keşfedeceğimiz, fotoğraf ve doğa açısından çok zengin bu geziyi kaçırmayın!

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 220 TL…

Fiyata Ulaşım / tren bileti / yolda ikramlar/ rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Yol şartları nedeniyle katılımcı sınırlıdır. Öğle yemeği ve olabilecek müze girişleri hariçtir. Gün uzun olacağından yanınıza sandviç, meyve suyu, su almanız, rahat yürüyüş ayakkabıları giymeniz tavsiye edilir. Gezimize katılımcı sayısı araç koltuk kapasitesinin %50 si kadarıdır, ilk hedeflenen grup sayısı max 10 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir.Hareket saati: 16 Ağustos Pazar sabahı T.K.Merkezi önü: 06:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:15

SON BAŞVURU: 13 Ağustos Perşembe günü saat: 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız!

.

.

.

Karagöz Turizm Seyahat Acentası Eski Aynalı Çarşı No:4 Tel / Fax : 224 4433224- 2218727- 2205350 web: www.karagoztravel.com & e mail: travel@karagoztravel.comGenel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
220 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet