Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Bozcaada Gezisi (21-22-23 Temmuz salı perş)

Bozcaada Gezisi

21-22-23 Temmuz 2020 Salı-Perşembe / Esintisi hiç bitmeyen adada deniz keyfi

Haftaarası 3 gün 2 gece konaklamalı doğa & kültür gezisi

Bozcaada’ya, deniz için Ege mavisi için gidiyoruz. Muhteşem denizi ve havasıyla ziyaretçilerini her zaman cezbeden Bozcaada’da adanın vazgeçilmezleri ayazma plajı & deniz keyfi, Bozcaada kalesi, huzurlu sokakları, eski taş evleri, şaraphaneleri, güneşi uğurladığımız rüzgar enerji santrali duraklarımız olacak. Ayrıca arzu edenlerle üzüm bağları arasındaki yürüyüş rotamızla Ege havasını derin derin içimize çekerek, adada yetişen üzüm-asma çeşitlerini yerinde göreceğiz.. Merkezdeki şarap tadım dükkanlarında üzümün işlenişi, hazırlanışı ve saklanması hakkında bilgi sahibi olacağız. Ada gezisinin ardından her zamanki gibi limanda güzel bir aksam yemeği bizleri bekliyor. Aksam yemeğinden sonra adada gecenin keyfini yaşıyoruz. Adanın esintisi ve sakinliğinin de keyfini çıkaracağımız gezimizde isteyenler deniz keyfi yapabilir... Bir Karagöz Turizm klasiği Bozcaada gezimizde buluşmak üzere...Ayazma , Sulubahçe plajlarının keyfini çıkarmak için mayonuzu unutmayın, Kalacağımız otel ve plaj arasında transfer bizden..

Geziye dair notlar : Kişi Başı: 835 TL... (Peşin ödeme fiyatıdır/ Word karta 3 taksit için sorunuz)

Fiyata dahil olanlar: Ulaşım / feribot geçişleri/ yolda kahvaltı ikramı /ikramlar / seyahat sigortası/ rehberlik / kahvaltı dahil konaklama.. Konaklama : Ataol Tatil Çiftliği

Fiyata dahil olmayan hizmetler: Öğle yemekleri, otelde extralarınız ve akşam yemekleri dahil değildir.. Akşam yemekleri için bir gece sizi Liman bölgesine götürerek ege müzikleri eşliğinde keyifli bir akşam planlıyoruz. İkinci gecemizde ise size yine akşam yemeği için sunacağımız alternatiflerimiz var.Bizim yapacağımız organizasyonlara katılmak istemeyenler otelimiz bünyesinde yeşillikler içinde bulunan restaurantta uygun fiyata yemek alabilirler. Gezimize katılımcı sayısı araç koltuk kapasitesinin %50 si kadarıdır, ilk hedeflenen grup sayısı max 10 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir.

Hareket saati: 21 Temmuz salı sabahı Nilüfer Metro durağı: 05:45

Perşembe akşamı Bursa’ya tahmini dönüş 22:30 Hareket saati gemi tarifesine göre değişebilir.

SON BAŞVURU: 17 Temmuz cuma günü saat: 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız..Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
835 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet