Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Bayram Tatilinde Gökçeada Gezisi
30 Eylül-01-02 Ekim 2008 Salı-Çarşamba-Perşembe Günleri
Şeker bayramı tatilinde Gökçeada’ya giderek 3 gün doya doya adayı geziyoruz. Eski Sokakları, taş konakları, kökleri tarih öncesine dayanan kültürü ile Ege havasını yakından soluyacağınız bir yer olan İmroz- Gökçeada’da yüzyıllar boyu birlikte yaşamış iki toplumun izleri ve günümüzde yaşatmaya çalıştıkları kültürlerini keşfe çıkıyoruz.
Gökçeada, Kaleköy; Yukarı Kaleköy, Yıldız koyu, Eski Bademli köyünde Semadirek adasına karşı muhteşem günbatımı; Zeytinli; ve meshur madamın ve Hristo’nun “dibek kahvesi-sakızlı muhallebisi”... Dereköy; 1950 haneli Türkiye’nin en büyük ve terkedilmiş köyü... Ve Barba Yorgo ‘su ile meşhur Tepeköy...Türkiye’nin batıdaki en uç noktası Uğurlu...Gökçeada’yı ve geleneklerini yaşayacağınız en iyi yer olan Tepeköy’ü geziyor, akşam tavernasında eğleniyor, şaraphanesini ziyaret ediyoruz...


Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
peşin ödeme 295 YTL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet