Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
BOZCAADA Gezisi
Bir Karagöz Turizm Klasiği olan; Muhteşem denizi ve havasıyla ziyaretçilerini her zaman cezbeden Bozcaada’ya bu sefer şeker bayramı tatilinde gidiyoruz. Bozcaada’ya diğer zamanlarda yaptığımız haftasonu kaçamaklarına oranla daha fazla serbest zamanımızın olacağı gezide Meşhur Ayazma plajı, ilginç koylar, Bozcaada kalesi, Bozcaada sokakları, eski evler, şaraphaneler yine ziyaret edeceğimiz yerler arasında olacak. Ada içinde ve merkezde uzun yürüyüşler yapacak, Günü adanın batı ucunda rüzgar güllerinin altından geçerek Polente Fenerinde uğurlayacağız. Adada geçireceğimiz sakin günün ardından limanda güzel bir aksam yemeği bizleri bekliyor olacak. Aksam yemeğinden sonra adada gecenin keyfini yaşıyoruz. Konaklama merkezde limana yürüyüş mesafesinde otellerde...

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet