Karagöz Travel   Karagöz Travel
+90 (0224) 221 87 27
Karagöz Turizm Twitter Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Bozcaada Gezisi / Hafta arası rotası (03-04 Ekim Çarşamba-Perşembe)

BOZCAADA GEZİSİ / HAFTA ARASI ROTASI

03-04 Ekim 2018 Çarş-Perşembe / Esintisi hiç bitmeyen adada keyifli günler

Hafta arası 2 gün 1 gece konaklamalı doğa & kültür gezisi

Bozcaada’nın keyfi en güzel eylül-ekim aylarında çıkar! Adaya gideceğimiz bu dönemde adanın sakinliğinin, muhteşem denizinin ve havasının tadını çıkaracağızBozcaada’da adanın vazgeçilmezleri ayazma plajı & deniz keyfi, sakinlik-huzur sizi bekliyor. Bozcaada kalesi, renkli çiçeklerle süslü şirin sokaklar, eski taş evler, şaraphaneler, güneşi uğurladığımız rüzgar enerji santrali duraklarımız olacak. Ayrıca arzu edenlerle üzüm bağları arasındaki yürüyüş rotamızla Ege havasını derin derin içimize çekerek, adada yetişen üzüm elitlerini yerinde göreceğiz.. Merkezdeki şarap tadım dükkanlarında üzümün işlenişi, hazırlanışı ve saklanması hakkında bilgi sahibi olacağız.. Ada gezisinin ardından her zamanki gibi limanda güzel bir aksam yemeği bizleri bekliyor. Aksam yemeğinden sonra adada gecenin keyfini yaşıyoruz. Üzüm bağları arasında huzur dolu bir noktada konaklayacağımız bağ evlerinde adanın esintisi ve sakinliğinin de keyfini çıkaracağız. Mayonuzu unutmayın, deniz sıcaklığı bu mevsimde idealdir..Bir Karagöz Turizm klasiği Bozcaada gezimizde buluşmak üzere..

Geziye dair notlar : Kişi Başı: 395 TL... (peşin ödeme fiyatıdır/ taksit için sorunuz)

Fiyata dahil olanlar: Ulaşım / feribot geçişleri/ yolda kahvaltı ikramı /ikramlar / seyahat sigortası/ rehberlik / kahvaltı dahil konaklama/ Bozcaada limanda balık menüsü akşam yemeği... Fiyata dahil olmayan hizmetler: Öğle yemekleri, otelde ve akşam yemeğindeki extralarınız ve olabilecek müze girişleri hariçtir. Konaklama : Aya Yorgi Bağ evleri  Geziye katılımcı sayısı sınırlıdır, önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir..!   Hareket saati: 03 Ekim çarşamba sabahı TKM önü 05:30 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 05:45 Tahmini Dönüş perş akşamı 22:30. ( Hareket saati gemi tarifesine göre değişebilir lütfen sorunuz. )

SON BAŞVURU: 28 Eylül cuma günü saat 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız !Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
395 TL

Hemen ön rezervasyon yaptırmak istiyorum

Türsab  Türkiye

Karagöz Travel Facebook Karagöz Travel Twitter

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2015 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet