Karagöz Travel   Karagöz Travel
+90 (0224) 221 87 27
Karagöz Turizm Twitter Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Eski Foça ve Tekne Gezisi (30 Eylül-01 Ekim Ctesi Pazar)

Eski Foça ve Tekne Gezisi

30 Eylül-01 Ekim 2017 Ctesi /Pazar- Eski Foça- Tekne Gezisi- Kozbeyli Köyü

Hafta Sonu 1 gece 2 gün Konaklamalı Doğa&Kültür Gezisi

Ege ’nin şirin Balıkçı kasabası, sakinliği ve masmavi denizi ile Foça’da keyifli bir haftasonu geçireceğiz. Gezimizin ilk günü Bursa’dan erken saatte hareketle direk Foça’ya gidecek ve bizi bekleyen özel tekneye binerek kendimizi Ege’nin mavi, berrak sularına atacağız. Tekne gezimiz boyunca Foça’nın meşhur fok balıklarının yaşadığı siren kayalıklarını, Atatürk adasını görüp fener adası, Ayani koyu gibi noktalarda molalar vereceğiz, bol bol yüzme şansımız olacak. Balık menüsünden oluşan öğle yemeğimizi teknede yiyeceğiz, keyifli çay-kahve molalarımız olacak. Akşamüzeri Foça merkeze dönerek, dinlenecek gecenin keyfini liman bölgesinde çıkaracağız. Denizle kucaklaşan dar sokaklara sıralanmış tarihi taş evleri ile Eski Foça’da konaklayacağımız gezimizde Pazar sabahı isteyenler ikinci kez otelimiz yakınındaki plajda deniz keyfi yapabilir. Uzun ve keyifli kahvaltı sonrası yapacağımız yürüyüşle Foça ‘nın merkezini ve çarşısını gezerek keşfedeceğiz. Foça’nın ilk kurulduğu tepeyi; Surlar-Beşkapılar kalesi, Athena tapınağı, Ana tanrıça Kybele adak nişleri, Fatih cami ve Ağalar konağını görüp sakızlı dondurma molası vereceğiz. Dönüş yolumuzda önce bölgenin şirin köyü, yamaca yaslanmış, taş evleri ile Kozbeyli’ de dibek kahvesi molası verip, Bursa ’ya doğru yola çıkacağız.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 375 TL… (peşin ödeme fiyatıdır/ taksit için sorunuz)

Fiyata Ulaşım / rehberlik / seyahat sigortası/ sabah kahvaltı ikramı ve yol ikramları / Foça’da 1 gece kahvaltı dahil konaklama, ve yemekli tekne turu dahildir. Olabilecek müze girişleri-akşam yemeği hariçtir . Foça’da konaklayacağımız otel: Athena Otel veya Güneş Otel ‘dir.Hareket saati: 30 Eylül Ctesi sabahı T. K. Merkezi önü: 05:30 Doğumevi karşısı: 05:45

SON BAŞVURU: 27 Eylül Çarşamba günü saat 12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
375 TL

Hemen ön rezervasyon yaptırmak istiyorum

Türsab  Türkiye

Karagöz Travel Facebook Karagöz Travel Twitter

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2015 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet